Zakup

Uwaga:

Jesteśmy przekonani że nasza oferta w relacji cena-jakość jest najlepsza na rynku !!!


Jeżeli w ciągu 14 dni od zakupu znajdą Państwo w innym polskim sklepie stacjonarnym lub internetowym taniej podobną domową prasę do oleju o takich samych lub lepszych parametrach tłoczenia zwrócimy różnicę w cenie.


Pod uwagę bierzemy: wydajność tłoczenia z 1 kg siemienia lnianego która dla prasy Smartoil wynosi ok. 1L/h oraz brak ograniczenia czasu tłoczenia.

 

Cena zakupu prasy do tłoczenia oleju Smartoil wynosi 1.799,00 zł (w tym VAT23%)

 

Promocja: do każdej wysyłki dołączamy gratis 6 kg budwigowego siemienia

lnianego na pierwsze 2 litry własnego oleju.

 

Do każdej prasy wystawiana jest faktura VAT!​​​​​​​​

 

Wysyłka kurierem FedEx gratis w dniu zamówienia do godz. 10.00.​​​​​

 

 

Wszystkie prasy znajdują się w magazynie w Polsce i są wysyłane w ciągu 24h od zamówienia!!!

 

 

Prasa posiada wszystkie niezbędne certyfikaty CE (w tym LVD, EMC, RoHS) oraz deklarację zgodności CE dołączaną do każdego urządzenia co jest gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości pras oraz dopuszczenia na rynek UE.

Jesteśmy podmiotem zarejestrowanym w obowiązkowym Rejestrze podmiotów wprowadzajacych na rynek produkty pod nr. 000027042.

 

Urządzenia są objęte okresem gwarancji 2 lata. Gwarancja jest realizowana w Polsce zgodnie z polskimi przepisami
w zakresie praw konsumentów. Gwarantujemy realizację uprawnień gwarancyjnych konsumenta w ciągu 14 dni od daty otrzymania uszkodzonego urządzenia lub wymianę urządzenia na nowe. Realizacja gwarancji kurierem odbywa się w całości na koszt firmy Smartoil w systemie door to door czyli bez wychodzenie z domu.

 Urządzenie można zamówić w następujący sposób:

- poprzez e-mail: office@smartoil.pl (patrz zakładka Kontakt wystarczy podać dane adresowe do wysyłki i sposób płatności),

- telefonicznie:  601 667 718

- poprzez serwis Allegro.


Aby dokonać zakupu prosimy o przesłanie zamówienia na adres e-mail: office@smartoil.pl lub telefonicznie wraz z podaniem niezbędnych danych do wysyłki. Zakup urządzenia można wykonać również poprzez serwis Allegro wpisując w warunkach wyszukiwania hasło Smartoil.


Nr konta bankowego: 33 1140 2004 0000 3102 7709 7583Do każdego zamówienia jest wystawiana imienna faktura VAT, która zostanie wysłana drogą e-mail wraz z danymi do przelewu. Oryginał faktury VAT zawsze będzie wysłany wraz z urządzeniem.